Знищення клопів з гарантією
від 6 місяців
Гарантуємо відмінний результат
Використовуємо засоби БЕЗ ЗАПАХУ
Видаємо акт виконаних робіт
Щодня на тілі сверблячі рани від укусів, безсонні ночі, страх лягти в ліжко, плач маленьких діток від болю і не розуміння, що їх кусає, цей список далеко не сповнений.

Самостійна боротьба лише у 1% приносить 100% результат, у решти 99% ця війна затягується на роки та це зрозуміло, адже кожна самка щодня відкладає від 3-5 личинок, які через 14-21 день з'являться на світ і вже в перший день життя проведуть у пошуках своєї першої жертви. Зараз проста математика перший місяць з'явився 1 клоп, другий місяць їх не менше 100 особин, третій місяць близько 300 особин, за рік їх буде кілька тисяч штук.Вся проблема в самостійній боротьбі полягає в недосвідченості господаря квартири, є деякі питання на які потрібно знати відповіді:

- як правильно провести обробку,
- у яких місцях зазвичай селяться клопи,
- з якою періодичністю потрібно повторювати процедуру,
- яким засобом провести обробку


Дихлофос та інші побутові засоби не мають пролонгованої дії, для успішної боротьби з клопами потрібно проводити щоденні обробки спальних місць та квартири, протягом як мінімум місяця.
Професійні засоби мають властивість залишатися на поверхнях та успішно знищувати комах при контакті від 5-40 днів після розпилення.

В арсеналі професійних служб є лише 2 види знищення клопів, які довели свою 100% ефективність:
Холодний туман (дрібнодисперсне розпилення з генератора холодного туману) - даний вид хороший тим, що розмір краплі регулюється від 10-70 мікрон, завдяки чому крапля проникає в важкодоступні місця і кілька годин може триматися в повітрі, дозволяючи поступово осідати на поверхні, так само у дезінсектора є можливість рясно просочити найбільш заражені поверхні та місця пересування комах, ефективність використовуваного засобу від цих дій збільшується в рази. Внаслідок великого розміру крапля осідає поверхні та не потрапляє через щілини в сусідні приміщення. Цей спосіб гарантує безпеку сусідів і дуже високу ефективність обробки, а також відсутність неприємного запаху хімії після обробки відіграє немалу роль.

Гарячий туман (дрібнодисперсне розпилення з бензинового генератора гарячого туману, суміш диму та дрібної краплі) – розмір краплі, що виробляється генератором від 5-30 мікрон. Такий розмір краплі проникає у всі щілини, вражаючи всіх комах. Внаслідок змішування краплі з димом розчин може бути в повітрі до 8 годин після обробки, густий дим заповнює все приміщення. Дим легкий та підіймається вгору, потрапляючи через витяжні отвори, щілини, розетки до ваших сусідів, це погано для здоров'я оточення, тому ми не рекомендуємо замовляти даний вид обробки в багатоквартирних будинках. Запах дизеля та хімії після обробки може триматися у приміщенні до 10 днів.
Такий вид боротьби з комахами відмінно підходить для знищення комарів, кліщів на відкритих ділянках, а також тарганів, клопів та інших видів шкідників в будинках, що окремо стоять.

Ми використовуємо в багатоквартирних будинках технологію холодного туману, застосовуючи засоби без запаху з пролонгованою дією до 40 днів (мікрокапсула - діюча речовина знаходиться в мікрокапсулах і лопається тільки при контакті з тілом комахи) завдяки чому досягаємо відмінного результату вже після першої обробки.

Також у нашому арсеналі є нокдаун обробка без запаху швидкої та тривалої дії – одноразова обробка, після застосування якої гарантовано знищується 100% комах та надається гарантія від 6 місяців, у разі повторної появи комах ми приїжджаємо та безкоштовно надаємо повторну послугу.
Виходячи з Вашої ситуації підбираємо найбільш відповідну послугу, можливе прийняття нестандартних рішень для досягнення 100% результату в найкоротші терміни з дотриманням усіх санітарних норм для подальшого безпечного проживання у приміщенні.
Проводимо бар'єрну обробку приміщення від проникнення комах зовні.
У Вашій оселі з'явилися клопи?
Це проблема, без перебільшень
З початку 2017 року надаємо послуги контролю популяції комах та гризунів.
Видалення неприємного запаху, вірусів, плісняви, бактерій та отруйних речовин, озонування приміщень.
За час роботи наші фахівці виконали понад 20 000 успішних обробок.
На даний момент штат складається з 10 співробітників, цього достатньо, щоб обслуговувати об'єкти у Києві та Київській області.
Всі фахівці, проходять 4 рази на рік курси з підвищення, та підтвердження кваліфікації.
Максимальний арсенал обладнання, перевірених нами хімічних та біологічних засобів, безпечних для людей та тварин.
Повний пакет усіх дозвільних документів, сертифікатів та допусків для виконання робіт.
Працюємо 24/7/365, приїдемо у будь-який час, протягом 30 хвилин позбавимо шкідників.
Гарантуємо конфіденційність, а всі виконані роботи та гарантії фіксуємо у договорі з мокрим друком.
Завдяки всім вище викладеним фактам ми забезпечуємо 100% результат на будь-якій складності об'єктах.
Факти про нас
Найчастіші питання та відповіді

Відгуки задоволених клієнтів

Сертифікати на засоби які ми використовуємо
Звітність та професійність завжди були основними пріоритетами для нашої команди. Ми пишаємося кожним сертифікатом, який ми отримуємо, оскільки вони відображають нашу зосередженість на якості, безпеці та відповідальності перед нашими клієнтами. Наша здатність отримувати ці сертифікати свідчить про нашу здатність досягати високих стандартів у своїй галузі.

Кожен сертифікат є визнанням нашої експертизи та відданості. Вони підтверджують нашу здатність досягати відмінності у всіх аспектах нашої діяльності. Ми ретельно стежимо за оновленнями та найкращими практиками у нашій галузі, щоб забезпечити, що наші сертифікати завжди відображають сучасні стандарти.

Переглянути нашу колекцію сертифікатів - це швидкий шлях переконатися у нашій компетентності та досвіді. Ми впевнені, що кожен сертифікат є ще одним доказом нашої здатності задовольняти потреби наших клієнтів та партнерів.