ЗНИЩЕННЯ ТАРГАНІВ З ГАРАНТІЄЮ
від 6 МІСЯЦІВ
Без ЗАПАХУ
Результат після першої обробки
Безпечно для людей та тварин
Найефективнішим способом винищення комах є професійне знищення тарганів (дезінсекція).

Спеціалізована обробка включає комплекс механічних, хімічних, фізичних біологічних заходів, спрямованих на повне знезараження приміщення, включаючи найбільш важкодоступні місця. Компанія ДезБат допоможе раз і назавжди позбутися шкідників. Обробка охоплює всю заражену площу, адже одна пропущена зона може призвести до повторного заселення комах та появи стійкості особин до інсектицидів.

Як знищити тарганів?
Попри те, що дезінфекція тарганів у Києві ведеться протягом багатьох десятиліть, винищити їх повністю все ж таки не вдається. Комахи швидко адаптуються до отрут і виробляють стійкий імунітет до будь-яких засобів. Їх живучості можна позаздрити. Якщо не цькувати тарганів, ціна за це може бути ваше здоров'я.
Одна самка за своє життя може відкласти понад 400 яєць. Тільки подумайте: достатньо однієї єдиної особини, щоб у вашому будинку розлучилася ціла колонія. Тому краще звертатися до спеціалізованих служб зі знищення тарганів. Самостійно впорається з цією проблемою вкрай складно, ви тільки марно витратите час, за який населення особин тільки збільшиться.

Професійна дезінсекція тарганів
Компанії зі знищення тарганів використовують комплексний підхід із застосуванням різноманітних засобів та дезінсекційного обладнання. Фахівці враховують вид особин, чисельність популяції, особливості та розміри приміщення, шляхи зараження та наявність кормової бази, що приваблює комах.

Сучасні речовини абсолютно нешкідливі та аж ніяк не позначаються на здоров'ї людей та свійських тварин.
Дезінсекція від тарганів у Києві професійними засобами допоможе забути про цю проблему.
Фахівці обробляють не лише квартири:
- складські приміщення,
- заклади громадського харчування,
- адміністративні будинки та торгові площі.

Знищення тарганів у магазині та офісі здійснюється з урахуванням специфіки приміщення, підбираються найефективніші засоби боротьби та точно розраховується концентрація. Професіонали стежать за новими розробками та науковими відкриттями у галузі вивчення поведінкових реакцій комах. Використовуючи новітні методики, служба знищення тарганів DezBat може гарантувати ефективний результат. Наші дезінфектори знають, як позбутися тарганів. Назавжди!

Методи дезінсекції
✔ Хімічний (гарячий туман) - активний склад заправляється в спеціальний генератор і розпорошується по приміщенню струменем диму, який осідає протягом 6-8 годин.
✔ Хімічний (холодний туман) – готова суміш заправляється в генератор холодного та розпорошується на всі поверхні, створюється туман, який осідає протягом 4 годин. Газова обробка методом холодного туману допомагає проникати у важкодоступні місця.
✔ Хімічні (гель) - спеціальною пастою розставляються точки по всьому приміщенню, таргани гинуть при поїданні, а також від контакту із засобом, заражаючи при цьому всю колонію;
✔ Біологічний – впливає на комах на генетичному рівні. Найбільш популярні професійні пастки, що викликають зараження популяції за принципом ланцюгової реакції.
✔ Фізичний - клейові пастки, капкани і т.д.

Послуги професійних дезінсекторів
DezBat – служба з виведення тарганів у Києві та Київській області. Наші дезінсектори мають вищу кваліфікацію та великий досвід роботи, що дозволяє швидко і ефективно боротися з комахами. Ми використовуємо сучасні закордонні та вітчизняні засоби, які довели свою результативність та мають відповідні сертифікати. Дезінсекція тарганів, ціна на яку залежить від особливостей та розмірів приміщення, виконується відповідно до санітарно-епідеміологічних норм. Ціни на стандартні послуги представлені вище на нашому сайті.
У Вашій оселі з'явилися таргани?
Це проблема, яку треба вирішити!
З початку 2017 року надаємо послуги контролю популяції комах та гризунів.
Видалення неприємного запаху, вірусів, плісняви, бактерій та отруйних речовин, озонування приміщень.
За час роботи наші фахівці виконали понад 20 000 успішних обробок.
На даний момент штат складається з 10 співробітників, цього достатньо, щоб обслуговувати об'єкти у Києві та Київській області.
Всі фахівці, проходять 4 рази на рік курси з підвищення, та підтвердження кваліфікації.
Максимальний арсенал обладнання, перевірених нами хімічних та біологічних засобів, безпечних для людей та тварин.
Повний пакет усіх дозвільних документів, сертифікатів та допусків для виконання робіт.
Працюємо 24/7/365, приїдемо у будь-який час, протягом 30 хвилин позбавимо шкідників.
Гарантуємо конфіденційність, а всі виконані роботи та гарантії фіксуємо у договорі з мокрим друком.
Завдяки всім вище викладеним фактам ми забезпечуємо 100% результат на будь-якій складності об'єктах.
Факти про нас
Найчастіші питання та відповіді

Відгуки задоволених клієнтів

Сертифікати на засоби які ми використовуємо
Звітність та професійність завжди були основними пріоритетами для нашої команди. Ми пишаємося кожним сертифікатом, який ми отримуємо, оскільки вони відображають нашу зосередженість на якості, безпеці та відповідальності перед нашими клієнтами. Наша здатність отримувати ці сертифікати свідчить про нашу здатність досягати високих стандартів у своїй галузі.

Кожен сертифікат є визнанням нашої експертизи та відданості. Вони підтверджують нашу здатність досягати відмінності у всіх аспектах нашої діяльності. Ми ретельно стежимо за оновленнями та найкращими практиками у нашій галузі, щоб забезпечити, що наші сертифікати завжди відображають сучасні стандарти.

Переглянути нашу колекцію сертифікатів - це швидкий шлях переконатися у нашій компетентності та досвіді. Ми впевнені, що кожен сертифікат є ще одним доказом нашої здатності задовольняти потреби наших клієнтів та партнерів.