Позбавимо Вашу ділянку від павуків, кліщів та комарів
Гарантія 60 днів
Результат через 15 хвилин
Від 40 грн. / Сотка
Боротьба з кліщами на заміських ділянках – необхідна, тому що кліщі можуть завдати серйозної шкоди Вашому здоров'ю та здоров'ю оточуючих.

Наш метод боротьби полягає в тому, щоб знищити всіх кліщів, які є зараз на Вашій території, а також не дати їм там з'явитися та розмножуватися ще протягом 2 місяців після обробки.
Засоби, що використовуються, протягом 15 хвилин знищують дорослу особину, стерилізують самок і висушують личинки на будь-якій стадії їх розвитку, така дія засобів гарантовано збережеться протягом від 50 днів.

Як відбувається сама обробка - здійснюється розпорошення спеціалізованих, професійних засобів у місцях потенційного скупчення та проживання іксодових кліщів. Обробка ділянок від кліщів полягає у нанесенні препарату на дерева, чагарник, трав'яний покрив, тобто. обробляється вся територія ділянки та прилегла територія.

Ми проводимо профілактичні та винищувальні заходи, щодо знищення кліщів на відкритих ділянках, заміських ділянках, лісопаркових зонах, територіях садівництв, санаторіях, базах відпочинку та оздоровчих таборах.

Застосування хімічних препаратів на відкритих територіях згубно впливає на іксодові кліщі, а також дозволяє кардинально винищити популяції комарів, мух, гнусу.

Якщо на вашій ділянці скошена трава і немає заростей, це значно збільшить ефект застосування інсектицидних препаратів для знищення кліщів. Проведення обробок прилеглих ділянок від кліщів помітно продовжить ефективність обробки.
На вашій ділянці кліщі, паівуки, та комарі?
Це проблема, без перебільшень!
З початку 2017 року надаємо послуги контролю популяції комах та гризунів.
Видалення неприємного запаху, вірусів, плісняви, бактерій та отруйних речовин, озонування приміщень.
За час роботи наші фахівці виконали понад 20 000 успішних обробок.
На даний момент штат складається з 10 співробітників, цього достатньо, щоб обслуговувати об'єкти у Києві та Київській області.
Всі фахівці, проходять 4 рази на рік курси з підвищення, та підтвердження кваліфікації.
Максимальний арсенал обладнання, перевірених нами хімічних та біологічних засобів, безпечних для людей та тварин.
Повний пакет усіх дозвільних документів, сертифікатів та допусків для виконання робіт.
Працюємо 24/7/365, приїдемо у будь-який час, протягом 30 хвилин позбавимо шкідників.
Гарантуємо конфіденційність, а всі виконані роботи та гарантії фіксуємо у договорі з мокрим друком.
Завдяки всім вище викладеним фактам ми забезпечуємо 100% результат на будь-якій складності об'єктах.
Факти про нас
Найчастіші питання та відповіді

Відгуки задоволених клієнтів

Сертифікати на засоби які ми використовуємо
Звітність та професійність завжди були основними пріоритетами для нашої команди. Ми пишаємося кожним сертифікатом, який ми отримуємо, оскільки вони відображають нашу зосередженість на якості, безпеці та відповідальності перед нашими клієнтами. Наша здатність отримувати ці сертифікати свідчить про нашу здатність досягати високих стандартів у своїй галузі.

Кожен сертифікат є визнанням нашої експертизи та відданості. Вони підтверджують нашу здатність досягати відмінності у всіх аспектах нашої діяльності. Ми ретельно стежимо за оновленнями та найкращими практиками у нашій галузі, щоб забезпечити, що наші сертифікати завжди відображають сучасні стандарти.

Переглянути нашу колекцію сертифікатів - це швидкий шлях переконатися у нашій компетентності та досвіді. Ми впевнені, що кожен сертифікат є ще одним доказом нашої здатності задовольняти потреби наших клієнтів та партнерів.