Знищення щурів та мишей з гарантією за договором
Не дозволимо гризунам псувати вашу репутацію.
Підбираємо ефективну приманку в кожній ситуації.
Гарантуємо результат та безпеку.
Спеціалісти компанії ДезБат надають повний спектр послуг з контролю чисельності гризунів на об'єктах різного типу – житлових приміщень, харчових, складських, місць громадського користування, відкритих територій, приватних будинків, дитячих садків, і цей список ми можемо ще довго продовжувати.

Успішно підтримуємо санітарний стан об'єктів з дотриманням усіх санітарних норм та систем якості як НАССР, наявність сертифікатів – це є підтвердженням того, що Ви отримаєте якісну послугу, яка відповідає всім нормам та стандартам.

Вкрай важливо проводити заходи щодо боротьби з щурами на продовольчих складах та в цехах підприємств харчової промисловості. Адже щури - не тільки хитрі та обережні, але ще й на рідкість ненажерливі. На рік кожен щур з'їдає від семи до десяти кілограмів їжі! А якщо врахувати загальну кількість щурів (близько чотирьох щурів на кожного жителя планети), то ситуація може здатися критичною.
Тому контроль гризунів на складах та підприємствах сприяє збереженню справді колосальних запасів продовольства чи зерна, а також захист людей від небезпечних захворювань, передавачами яких є ці гризуни. Говорячи про хворобу, переносниками яких є щури, не можна не згадати про епідемію чуми, вона поширювалася містами Європи в середні віки.
Сьогодні ж від щурів можна заразитися такими захворюваннями як: епідемічний тиф, геморагічна лихоманка, лептоспіроз, туляремія та інші. Більшість захворювань є смертельними для людини або можуть протікати у дуже тяжкій формі.
Дуже часто щури стають винуватцями пожеж, оскільки, перегризаючи електричні дроти, щури провокують виникнення пожеж! Існують десятки способів, які допомагають у знищенні гризунів.

Найпопулярніші це: біологічний, фізичний та хімічний. Як показує практика, для кращого ефекту боротьби з пацюками бажано підходити комплексно. Тільки в цьому випадку знищення щурів буде стовідсотковим та довгостроковим. Знищення щурів - це складний процес, займатися яким мають професіонали.
Фахівці компанії ДезБат пропонують комплексний підхід до розв'язання проблеми знищення щурів. Наші експерти проведуть усі необхідні заходи, і боротьба проти щурів стане швидким та непомітним для господарів процесом.
У Вашій оселі з'явилися гризуни?
Це проблема, яку треба вирішити!
Кількість м2
Миші
Щури
До 100 м2
Від 650 грн
Від 650 грн
Більше 100 м2
Від 4 грн./м2
Від 4 грн./м2
З початку 2017 року надаємо послуги контролю популяції комах та гризунів.
Видалення неприємного запаху, вірусів, плісняви, бактерій та отруйних речовин, озонування приміщень.
За час роботи наші фахівці виконали понад 20 000 успішних обробок.
На даний момент штат складається з 10 співробітників, цього достатньо, щоб обслуговувати об'єкти у Києві та Київській області.
Всі фахівці, проходять 4 рази на рік курси з підвищення, та підтвердження кваліфікації.
Максимальний арсенал обладнання, перевірених нами хімічних та біологічних засобів, безпечних для людей та тварин.
Повний пакет усіх дозвільних документів, сертифікатів та допусків для виконання робіт.
Працюємо 24/7/365, приїдемо у будь-який час, протягом 30 хвилин позбавимо шкідників.
Гарантуємо конфіденційність, а всі виконані роботи та гарантії фіксуємо у договорі з мокрим друком.
Завдяки всім вище викладеним фактам ми забезпечуємо 100% результат на будь-якій складності об'єктах.
Факти про нас
Найчастіші питання та відповіді

Відгуки задоволених клієнтів

Сертифікати на засоби які ми використовуємо
Звітність та професійність завжди були основними пріоритетами для нашої команди. Ми пишаємося кожним сертифікатом, який ми отримуємо, оскільки вони відображають нашу зосередженість на якості, безпеці та відповідальності перед нашими клієнтами. Наша здатність отримувати ці сертифікати свідчить про нашу здатність досягати високих стандартів у своїй галузі.

Кожен сертифікат є визнанням нашої експертизи та відданості. Вони підтверджують нашу здатність досягати відмінності у всіх аспектах нашої діяльності. Ми ретельно стежимо за оновленнями та найкращими практиками у нашій галузі, щоб забезпечити, що наші сертифікати завжди відображають сучасні стандарти.

Переглянути нашу колекцію сертифікатів - це швидкий шлях переконатися у нашій компетентності та досвіді. Ми впевнені, що кожен сертифікат є ще одним доказом нашої здатності задовольняти потреби наших клієнтів та партнерів.