Розбився градусник?
Не варто панікувати.
Негайно телефонуйте спеціалістам.

Через годину приїдемо.
Приберемо всі краплі ртуті та її пари
Гарантуємо 100% результативність та безпеку

Чи потрібно викликати спеціалістів, коли стався розлив ртуті у приміщенні, та проводити демеркуризацію?
У цьому огляді ми відповімо на всі запитання.

Відомо, що це єдиний, рідкий дуже отруйний метал, але вчені знайшли застосування і тепер використовують у термометрах, лампах денного освітлення, холодильниках та інших побутових пристроях, звичних для людини. Велику небезпеку становлять не так ртутні краплі, скільки випаровування від них. У жодному разі не можна ігнорувати прилади, що розбилися, на вигляд нешкідливі. Необхідно терміново вживати заходів щодо безпеки.
Процес видалення ртуті називають - "демеркуризація".
Саме слово виникло на основі другої назви хімічного елемента - "Меркурій"..

Особливості очищення.

Сам процес передбачає збір рідкого металу, що розлився, і видалення слідів забруднень з усіх поверхонь.
Залежно від того, який обсяг речовини розтікся, якою є площа зараження і температура повітря, видалення наслідків може бути зроблено з використанням різних технологій, що є в арсеналі фахівців.
Для роботи у житлових будинках використовують фізичні методи. А при загрозі промисловим об'єктам застосовують спеціальні осаджувальні сорбенти, що запобігають виділенню отруйної пари.

Скільки коштує прибрати ртуть


Територія, схильна до зараження, визначається фахівцями. Вони ж вибирають найефективніший метод. З цього проводиться розрахунок оплати. Для окремих соціально захищених груп населення пропонуються знижки. Для юридичних осіб дізнатися, скільки коштує демеркуризація та замовити послугу можливо після консультації з нашим спеціалістом.
Для організацій, які уклали договір обслуговування, пропонуються пільгові ціни.
Вартість комплексу послуг починається від 800 грн.


Комплексний підхід видалення ртуті дає 100% результат.
навіть у занедбаних ситуаціях
Вивчимо територію, приберемо всі краплі ртуті. За допомогою хімічних, фізичних та біологічних методів.
Якщо розбився ртутний градусник, що робити?
Скляний термометр при необережному поводженні може розколотися, а кульки важкого металу розлетіться досить широко. Якщо ви зважилися на самостійне видалення ртуті у квартирі, дійте обережно.

Для початку попросіть усіх вийти з кімнати, а потім робіть так:

Для невеликих ртутних забруднень можна користуватися готовим побутовим комплектом. В упаковці є засоби індивідуального захисту, великий шприц із товстою голкою, пензлики мідні, лоток-збірник, герметичний контейнер, хімічні розчини ХД-1Б та азотної кислоти 5%.
Але найкраще для проведення демеркуризаційних робіт запросити спеціалістів Санітарної епідеміологічної служби.Ми гарантуємо виконання всіх операцій відповідно до вимог безпеки.
Демеркуризацію градусника та прибирання ртуті буде проведено оперативно безпечними способами, та за середньою ціною по столиці. Запрошувати працівників з фірм-одноденок, які пропонують свої послуги за низькими розцінками, – значить наражати на небезпеку своє здоров'я. Адже процедуру проводить людина, яка не має допуску. Про результат та якість такої очистки судити складно.
У разі неповного дотримання вимог, дрібні частинки рідкого металу тривалий час отруюватимуть людей, які перебувають у приміщенні.
Ми гарантуємо якісне обслуговування та подальшу утилізацію відходів.
Почнемо знайомство
З початку 2017 року надаємо послуги контролю популяції комах та гризунів.
Видалення неприємного запаху, вірусів, плісняви, бактерій та отруйних речовин, озонування приміщень.
• За час роботи наші фахівці виконали понад 20 000 успішних обробок.
• На даний момент штат складається з 10 співробітників, цього достатньо, щоб обслуговувати об'єкти у Києві та Київській області.
• Всі фахівці, проходять 4 рази на рік курси з підвищення, та підтвердження кваліфікації.
• Максимальний арсенал обладнання, перевірених нами хімічних та біологічних засобів,безпечних для людей та тварин.
Повний пакет усіх дозвільних документів, сертифікатів та допусків для виконання робіт.
• Працюємо 24/7/365, приїдемо у будь-який час, протягом 30 хвилин позбавимо шкідників.
Гарантуємо конфіденційність, а всі виконані роботи та гарантії фіксуємо у договорі з мокрим друком.
• Завдяки всім вище викладеним фактам ми забезпечуємо 100% результат на будь-якій складності об'єктах.

Проведемо демеркуризацію у найкоротші терміни.

Зобов'язуємося забезпечити безпеку мешканців будинку, споживачів та співробітників.
Відповіді на поширені запитання
Що входить у демеркурізацію ртуті?
Демеркуризаційні роботи є цілим комплексом очисних заходів.
Як правило, використовують комплексне фізичне та хімічне очищення.

У першому етапі визначаються межі зараженої площі.
Далі кульки збирають вручну за допомогою дезинфекційних пристроїв.
За допомогою хімікатів переводять стан металу у водорозчинний.
Обов'язковим етапом є активне провітрювання.

Залучення спеціалізованих служб для дезінфекції від ртуті гарантує повне очищення приміщення та подальше безпечне перебування у ньому.

На завершення робіт обов'язково проводиться замір спеціальним приладом рівня концентрації ртутних випарів у повітрі. Аналіз здійснюється з використанням паладієвого паперу, що є індикатором. Як варіант – йодидно-мідні паперові пластини. З апаратних пристроїв перевагу надають пристроям типу «Меркурій». Апарати відразу показують результати виміру і допомагають виділити джерела небезпеки, що залишилися. Якщо гранично допустиму концентрацію випарів порушено, проводиться повторна обробка. У результаті за показаннями датчика робиться висновок про повне усунення небезпеки та можливості подальшої експлуатації приміщення.
Які є методи нейтралізації ртуті?

Нейтралізація здійснюється шляхом механічного чищення та хімічної обробки. Дізнатися про вартість демеркуризації ртуті в Москві можна на сайтах СЕС. Диспетчер зможе розповісти, як саме проводиться очищення.

Механічний тип не може вважатися абсолютно ефективним через те, що дрібні частинки здатні розлітатися по щілинах, тріщинах підлоги, затікати за плінтус. Витягти їх підручними засобами непросто. Тому завершується процес маніпуляціями з хімікатами.

Хімічний тип заснований на окисленні металу з переходом у малотоксичний стан або на перетворенні її на дрібний стан з подальшим прибиранням.
Тут виділяють такі види обробки:
Нанесення розчину хлориду заліза вважається найбільш продуктивним.
Знезараження хлорним вапном, а потім полісульфідом натрію теж ефективно. Однак послідовне очищення різними складами більш трудомістке.

Перманганат калію – добрий демеркуризатор. Він призводить до утворення малотоксичної суміші дома розливу. Прибирати такий склад зручно та безпечно. Однак застосовуватися цей метод може лише там, де немає металевих поверхонь. Це пояснюється здатністю перманганату викликати корозію.

Послуга обробки хімічними засобами надається виключно службами СЕС.
Які є засоби очищення приміщення від ртуті?
Служба прибирання ртуті у квартирі користується фізичним чи хімічним методом. Але для досягнення найкращих результатів застосовує їх у комплексі.

Механічний

В цьому випадку проводиться ручний збір металевих кульок відповідними пристроями. При самостійному прибиранні для цього можна скористатися гумовою грушею, шприцем, а також пластиром, скотчем або фольгою, до яких ртутні кульки приклеюються. Для перевезення і подальшої утилізації зібрану речовину поміщають у банки або пробірки з кришкою, що герметично закривається. Наявність засобів індивідуального захисту під час ручного усунення розливу є обов'язковою. При здійсненні цього способу можливе використання спеціальних ламп, які підсвічують краплі, допомагаючи виявити їх у віддалених або важкодоступних місцях.

Хімічний

При невеликих масштабах після збору крапель усі уражені поверхні обробляються насиченим розчином перманганату марганцю або розчином, що містить хлор.

Якщо розлиття відбулося на великих територіях, без спеціалізованої санітарної служби видалення ртуті не обійтися: при цьому дізнатися про точну ціну за послуги з демеркуризації можна лише після визначення масштабів зараження.

Для роботи у важкодоступних місцях залучаються дезінфектори, що пройшли спеціальну підготовку. Вони використовують хімічний спосіб очищення. У їхньому арсеналі такі хімікати, як:

полісульфід натрію;
соляна кислота з марганцевокислим калієм;
хлорид заліза.

Найбільш ефективним професійним методом вважається комплексна обробка, що поєднує термічне очищення з механічним відсмоктуванням отруйних крапель. Виклик спеціалістів платний.
Коли варто звертатися за допомогою до професійних служб?
Самостійне прибирання можливе лише у випадках розливу невеликої кількості речовини. При цьому обов'язковим є дотримання вимог безпечного проведення процедури. Спочатку потрібно вивести людей із небезпечної зони. Після цього дуже обережно збирається метал і поміщається в герметичний посуд.

І все ж таки ризикувати власним здоров'ям не варто. Дізнатися про службу чищення від ртуті в Москві та вартості робіт не складе труднощів. Співробітники реагують оперативно. Чекати довго не доведеться. При оформленні заявки клієнта проінструктують про правила безпечної поведінки.

До приїзду працівників СЕС місце розливу прикривають мокрою щільною тканиною та максимально охолоджують кімнату, уникаючи протягів. Якщо речовини витекло більше, ніж міститься в одному термометрі, про це слід негайно повідомити МНС і викликати фахівців для ліквідації проблеми. А всім, хто перебував в епіцентрі зараження, пройти лікарське обстеження. У форс-мажорних випадках звертаються до центру демеркуризації приміщень.
Скільки часу триває процедура?
Може знадобитися від 30 хвилин до кількох годин, залежно від площі ураження.

Чи потрібно залишати приміщення на час процедури?
Потрібно залишити приміщення та відкрити вікна на провітрювання відразу як тільки трапилася неприємність і не заходити доки не буде вилучена остання крапля ртуті.
Ви завжди можете поставити запитання нашому фахівцю. Просто заповніть форму.
Ваш телефон
Відгуки наших клієнтів
21.07.18г. Замовляла обробку від клопів та тарганів, у будинку своїх батьків. Через 5 годин повернулися додому вся кухня була всипана тарганами. Пишу відгук через місяць після обробки. Батьки залишилися дуже задоволені.
@elenadudnik
Для мене дуже важлива була безпека препаратів, тому що син астматик. Мене запевнила менеджер Яна, що все буде добре. Повернулися наступного дня додому від сина скарг не було. Спимо вже два тижні спокійно.
@anna_rey
Відмінні хлопці, приїхали через півтори години після дзвінка. Обробили квартиру гелями від тарганів, мені навіть не довелося йти з дому. Дали рекомендації як не допустити повторної появи тарганів.
@nickparh
Знайомі порадили компанію DezBat. Спасибі, що виправдали всі наші очікування і позбавили від нічних кошмарів.
P/S телефончик зберегли, про всяк випадок)
@tanyusha
Ми готові приїхати до Вас вже зараз.
Не дихайте парами ртуті.

Замовте дзвінок фахівця. Завжди раді допомогти як мінімум порадою.
КОНТАКТИ
Ми в соціальних мережах:
Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш телефон