Знищення тарганів у день заявки з гарантією результату

Результат після першої обробки
Використовуємо засоби без запаху
Гарантія на всі послуги
Укладаємо договір
Мы перезвоним к Вам в течении 60 сек.
+38 (073) 508 6055
ЗАМОВТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК
Наш фахівець надасть Вам розгорнуту консультацію
Вартість обробоки квартир
Кількість кімнат
Холодний туман
Гель-паста
1 к. Квартира
650
650
2 к. Квартира
700
700
3 к. Квартира
800
800
4 к. Квартира
900
900
Будинок до 150 кв.м
от 700
от 700
Гуртожиток 1 кімната
500
500
2 кімнати поряд
450
450

Вартість обробки квартир

Кількість кімнат
Холодний туман
Гель-паста
1 к. Квартира
650
650
2 к. Квартира
700
700
3 к. Квартира
800
800
4 к. Квартира
900
900
Будинок
от 700
от 700
Гуртожиток
500
500
У вартість обробки обов'язково включені: передпокій, кухня, ванна кімната і туалет.По приїзду майстра вартість послуги не зміниться.
Гарантовано
Гарантовано

Позбавимо Ваш будинок від тарганів протягом 2 годин.

У нашому арсеналі є засоби з невеликим залишковим запахом, абсолютно без запаху також види обробок які не вимагають підготовки або збирання після наданої послуги.
Ваш телефон
Вартість обробки комерційна нерухомість

У зв'язку з не простою ситуацією для бізнесу, ми хочемо підтримати підприємців і розробили спеціальну тарифну сітку. Наші послуги максимально доступні при незмінно високій якості.
Кількість м2
Комахи
Гризуни
до 100 м2
от 500
от 500
более 100
договорная
договорная
Знищення тарганів у квартирах і будинках
Детальніше...
Таргани - досить невибагливі комахи, які вважають за краще масово селитися в житлових квартирах і виробничих приміщеннях. Для свого проживання вони вибирають досить теплі і вологі місця. Таргани - нічні комахи: в світлий час доби вони намагаються сховатися в затишні куточки, а з настанням темряви відправляються на пошук їжі.Боротьба з тарганами - завдання, яке вимагає комплексного, різнобічного підходу з урахуванням безлічі факторів, таких як:- Наявність в квартирі або будинку дітей, або домашніх тварин;
- Площа приміщень;
- Призначення приміщень;
- Частота проведення прибирання та інших факторів.Спочатку люди використовують народні рецепти від тарганів, потім витрачають гроші на магазинні засоби спреї, порошки і гелі, а після всіх вжитих дій звертаються до послуг фахівців!
Для того щоб боротьба була плідною, фахівці компанії ДезБат пропонують Вам підключити до цієї справи звернутися до нашої компанії.Персонал компанії ДезБат, щодня допомагає кільком десяткам об'єктів ефективно позбутися шкідників використовуючи спеціальне обладнання (генератори холодного і гарячого туману, обприскування, пастки, приманки, бар'єрні обробки), успішно вирішує проблему знищення тарганів. Існуючий асортимент інсектицидів і застосовувані методи обробки поверхонь дозволяють вибрати ефективний препарат в будь-якому випадку, коли буде потрібно боротьба з тарганами. Ці кошти пройшли апробацію, і на кожне отримано відповідний сертифікат, що дозволяє застосовувати їх в різних приміщеннях, включаючи підприємства харчової промисловості, дитячі садки, середні і вищі навчальні заклади, житлові приміщення, медичні установи амбулаторного та стаціонарного типів - всюди можна проводити знищення комах з їх допомогою. Завдяки наявності сучасних засобів захисту від комах, наявності всіх дозвільних документів на проведення дезінсекції, спеціальному обладнанню яке ми підберемо виходячи з ситуації, що склалася, професіоналізмунавчених нами дезінфекторів та великому бажанню допомогти замовнику з вирішенням завдань з шкідниками комахами, кожен звернулася в компанію ДезБат може бути впевнений у високій результативності та безпеки послуг, що надаються. Наші співробітники готові в робочі та вихідні дні, 24 години на добу прибути за вашим викликом і приступити до знищення тарганів.Щоб провести процедуру дезінсекції, Вам всього лише потрібно зв'язатися з нами і викликати експерта, який зможе оцінити проблему і на місці її вирішити.

Не лише проводимо обробку а
знищуємо шкідників
гарантовано

Довірте нам рішення Вашої проблеми, ми знаємо як ефективно і безпечно це зробити.
Відповіді на типові запитання
Який метод знищення тарганів найбільш ефективний?
У нашій організації існує кілька методик по знищенню тарганів в квартирах і на підприємствах. Все залежить від приміщення: житлове або нежитлове. Порожня квартира або з великою кількістю вещей.Какое кількість людей в ній проживає. Чи є діти, вагітні жінки, лежачі хворі, тварини або рептилії. Наскільки сильно заражена квартира комахами. На який час ви зможете залишити квартиру після проведення обробки від клопів. Передбачуване поява тарганів у вашому будинку - принесли з покупками, з технікою при переїзді або сталася міграція від сусідів. Коли ви відповісте оператору на всі ці питання, можна буде підібрати методику обробки від клопів конкретно у вашій квартирі.
Скільки часу займає обробка квартири?
Кожна квартира індивідуальна. Якщо вона напівпорожня, то обробка проходить дуже швидко - 10-15 хвилин. Якщо в квартирі багато речей, диванів, ліжок, матраців, то обробка може зайняти до години, в залежності від кількості кімнат.
  Чи залишаються плями і розводи після проведення знищення комах?
  Препарати плям не залишають. Ваші меблі і предмети інтер'єру залишаться в незмінному вигляді.
   Який час препарат зберігає свою активність після обробки?
   Перші чотири дні зберігається максимальна активність препарату. У ці дні не рекомендується проводити генеральні прибирання і змивати препарат з поверхонь. Залишкова дія препарату триває не менше 21 дня.
    Можлива алергічна реакція на препарати?
    Нами не було зафіксовано жодного випадку алергічної реакції на застосовувані препарати. Відносяться до 4 класу небезпеки (найбезпечніший клас препаратів). Однак, треба розуміти, що навіть при застосуванні деззасобів без запаху - це все одно хімічні сполуки. Тому під час обробки приміщення категорично заборонено знаходиться без захисного респіратора. Після того як квартира буде оброблена, препарат підсохне, ви зробите ретельне провітрювання, алергічних реакцій не буде.
    Чи можна мити підлогу після проведення обробки?
    Пол обов'язково потрібно протерти, не доходячи до плінтусів. Якщо ніхто не проживає в квартирі, краще утриматися від миття. Бруд і крихти прибирайте віником.
    На який час потрібно закрити квартиру після обробки?
    Якщо обробка була проведена генератором холодного туману, то квартиру необхідно витримати не менше 4-х годин закритою. Потім ретельно провітрити.
    Як швидко пропадуть комахи після проведення дезінсекції?
    При знищенні тарганів і клопів в квартирі за статистикою частина комах дохне відразу під час обробки, ще частина протягом наступних трьох діб і поодинокі комахи можуть спостерігатися ще протягом двох тижнів. Якщо через 21 день ви все ще зустрічаєте живих особин, необхідно провести повторну закріплює обробку.
    Як це препарат з запахом і без запаху
    Засіб з запахом -після обробки запах препарату буде присутній в квартирі ще кілька днів (небезпеки для людей і тварин не представляє)
    Без запаху -після обробки ніякого запаху не залишиться
    Не знайшли відповідь на Ваше запитання?
    Дізнайтесь відповідь у фахівця
    Знищення тарганів на харчовому виробництві
    Детальніше...
    Підприємства громадського харчування - є найвразливішими до атаки тарганів. Якщо у Вас на виробництві з'явилися таргани, обробку необхідно проводити кілька разів до повного зникнення, але частіше за все фахівцям нашої компанії вдається вирішити дану проблему вже з першого виїзду. Зазвичай таргани з'являються в таких підприємствах:
    - Ресторани
    - Кафе
    - Кулінарія
    - Піцерії
    - Кондитерські фабрики
    - Столові
    Якщо Ваше підприємство харчового виробництва зіткнулося з такою проблемою, як таргани, не впадайте у відчай. Ситуацію можна виправити. Сьогодні знищення тарганів проводиться сучасними методиками які дозволяють навіть без відриву від виробництва провести ефективну обробку від тарганів та інших комах, до такого виду санітарної обробки практично не потрібна підготовка, не потрібно прибирати продукти харчування, співробітники можуть залишатися на своїх робочих місцях і після обробки не потрібно нічого вимивати. До речі наша санітарна служба працює цілодобово, ми можемо приїхатидо вас в будь-який час доби і провести якісну обробку і хотілося б нагадати, що це можливо зробити навіть без відриву від виробництва. А в тому випадку якщо доведеться проводити роботи по дезінсекції генератором холодного або горя чого туману, від Вас буде потрібно провести вологе прибирання перед проведенням обробки, прибрати продукти харчування під плівку або в холодильник, звільнити всі поверхні і відсунути столи і холодильники від стін. Все інше ми зробимо самі. Після обробки харчове виробництво необхідно закрити мінімум на 1 годину, потім провітрити.Величезний вибір препаратів для знищення тарганів, а так само методика холодного і гарячого туману, допомагають впоратися з комахами вже після першої обробки. Є дуже потужні інсектициди, які буквально миттєво знищують тарганів при першому ж контакті з препаратом, а їх тривалий залишковий ефект не дасть продовження роду. Звичайно, величезну роль у знищенні тарганів грає загальний санітарний стан харчовоговиробництва, але про це ми поговоримо трохи пізніше ...Наші фахівці завжди на зв'язку і готові дати докладні інструкції, рекомендації, а також протягом двох годин після звернення приїхати до Вас, щоб усунути комах шкідників. У будь-якому випадку Ви завжди можете зв'язатися з нами за вказаними нфомерам телефонів або через соцмережу.
    Про нашу компанію DezBat
    • Працюємо з: квартирами, кафе, ресторанами, супермаркетами, комерційна нерухомість, відкриті ділянки і т.д.
    • У 2020 році виконали більше 4000 обробок з них 98% не потребували повторних викликів
    • Використовували безпечні препарати для людей, тварин і рослин
    • Обробка триває 10 -30 хвилин
    • Через 4 години можна повертатися в будинок
    • Гарантійне обслуговування
    • Підтримка 24/7
    • Гарантуємо конфіденційність
    ОТРИМАЙТЕ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЕКСПЕРТА
    Наш експерт зв'яжеться з Вами в першу ж вільну хвилину
    Відгуки наших клієнтів
    21.07.18г.Замовляла обробку від клопів і тарганів, в будинку своїх батьків.Через 5 годин повернулися додому вся підлога та столи були усипані мертвими тарганами.Пишу відгук через місяць після обробки.Батьки залишилися дуже задоволені.
    @elenadudnik
    Для мене дуже важлива була безпека препаратів, так як син астматик мене запевнила менеджер Яна, що ніякої небезпеки для моєї дитини не буде. Повернувшись наступного дня додому від сина скарг я не почула. Нарешті вже два тижні спокійно спимо. Дякую.
    @anna_rey
    Відмінні хлопці, приїхали через півтори години після мого дзвінка .Обробили квартиру пастою від тарганів, мені навіть не довелося йти з дому, все зробили в моїй присутності. Дали рекомендації як не допустити повторної появи тарганів. Я задоволений.
    @nickparh
    Знайомі порадили компанію DezBat. Дякую, що виправдали всі наші очікування і позбавили від нічних кошмарів.
    P/S телефончик зберегли, на всякий випадок)
    @tanyusha
    Перевірені засоби, власні методики обробки і професіоналізм не дають шанс тарганам на виживання.
    Надаємо всі сертифікати та дозволи відповідні вимогам МОЗ України.
    НАШІ КОНТАКТИ
    Мы в соц. мережах: